O firmie

Firma Nad Stawkiem INVEST Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność we wrześniu 2013 r. wykorzystując doświadczenie zdobyte w latach 1998-2012 w dziedzinie budownictwa jedno i wielorodzinnego. Działając jako deweloper, Spółka postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych.

Podstawowym aspektem naszej działalności jest przygotowanie od podstaw inwestycji budowlanych, przygotowanie dokumentacji prawnej i projektowej, prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac.

Jesteśmy zespołem ludzi doświadczonych, oraz konsekwentnie dążących do wyznaczonego celu, a w codziennej działalności współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i firmami zewnętrznymi, służącymi nam i naszym Klientom fachową pomocą oraz doradztwem. Inwestycje budowlane przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi zespołami architektonicznymi, a realizację prowadzonych inwestycji powierzamy specjalistycznym firmom budowlanym, co daje gwarancję fachowej, bezpiecznej i terminowej realizacji obiektów.

Przygotowujemy i budujemy mieszkania atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, spełniające życzenia naszych Klientów. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi posiadających wysokie oczekiwania w stosunku co do inwestycji jak również wobec naszej Firmy.

Nasi klienci doskonale wiedzą czego oczekują i podejmują trafne decyzje, a my służymy chętnie pomocą i doradztwem na każdym etapie inwestycji. Gwarantujemy terminowość, rzetelność, dbałość o jakość i przejrzyste warunki zakupu.