Świąteczne rabaty w Nad Stawkiem Invest

Jak co roku o tej porze, dbając o świąteczną atmosferę, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szczególnej oferty. Każdej osobie, która jeszcze w grudniu rozpocznie procedurę zakupu mieszkania z naszej oferty, dołożymy prezent pod choinkę w postaci zwiększonego rabatu.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania w Etapie II inwestycji „Pod Jabłoniami”. Na chwilę obecną (połowa grudnia) jesteśmy na etapie murowania ścian parteru. Zaawansowanie prac jest większe niż początkowo planowaliśmy, a wszystko po to, aby mogli Państwo skorzystać z programu MDM, który cieszy się bardzo dużą popularnością, a który niestety po roku 2018 całkowicie wygasa. Wszystkie nasze mieszkania spełniają założenia programu. Osoby zainteresowane dopłatą prosimy o jak najszybszy kontakt z bankami, ponieważ ze względu na końcówkę programu prognozuje się, że pula środków rozejdzie się jeszcze szybciej.

Już teraz życzymy Państwu zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym, 2018 roku samych trafnych decyzji.

 

mikołaj