Postęp prac na dzień 3 lutego

Dziś chcielibyśmy w kilku zdaniach podsumować postęp prac na budowie inwestycji „Pod Jabłoniami”. Obecnie jesteśmy na etapie budowy ścian 4 kondygnacji. Jest to już IV z VIII etapów całej budowy. W tym momencie inwestycja ukończona jest już na poziomie 55%-60%. W ostatnim czasie nasze prace spowolniły nieco mocne mrozy, ale tempo budowy było do tej pory bardzo sprawne, więc nie ma obaw o przekroczenie terminu zakończenia, który przewidujemy na sierpień 2017 roku. Wykonane zostały także prace związane z przyłączeniem do sieci wod-kan. Po wylaniu stropu nad 4 kondygnacją rozpoczniemy budowę ostatniej kondygnacji, a następnie konstrukcję pokrycia dachowego. Efekty prac bardzo dobrze widać już z ulicy Niedojadło, a także Wieniawskiego. Postępy w budowie na bieżąco dokumentujemy w postaci zdjęć, a także filmików video na naszej stronie >>OFERTA POD JABŁONIAMI<<.

Zachęcamy do rezerwacji mieszkań po uprzednim kontakcie z naszym biurem. Dysponujemy jeszcze wolnymi mieszkaniami, garażami oraz komórkami lokatorskimi, ale ich ilość systematycznie zmniejsza się.

Prosimy także o udział w naszej >>ANKIECIE<<, co pozwoli nam dopasować ofertę do Państwa oczekiwań podczas kolejnych inwestycji.