• Pod Jabłoniami Etap I

„Pod Jabłoniami” Etap I – sprzedaż zakończona

Pragniemy poinformować, że sprzedaż mieszkań w budynku Pod Jabłoniami Etap I została oficjalnie zakończona. Co prawda już od dłuższego czasu nie było już gotowych mieszkań w naszej ofercie, ale z oficjalnym zakończeniem sprzedaży zawsze czekamy do momentu, kiedy przekażemy klucze do ostatniego mieszkania jego właścicielowi. Bardzo cieszymy się, że nasza inwestycja trafiła w Państwa gusta. Dowodem tego jest fakt tak szybkiego zakończenie sprzedaży.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż mieszkań w Etapie II inwestycji Pod Jabłoniami. Zakończenie budowy planujemy w październiku 2018 roku>>OFERTA<< Ku naszej radości nabór wygląda jeszcze lepiej niż w trakcie Etapu I. Mimo wczesnej fazy budowy w naszej ofercie pozostały już pojedyncze sztuki mieszkań. Dlatego wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu z biurem i rezerwację.

Mamy też dobrą informację dla osób, które z jakichś powodów nie zdecydowały się do tej pory na zakup mieszkania, a są nim zainteresowane. Dogrywamy ostatnie formalności w sprawie nowej inwestycji. Proszę uważnie śledzić naszą stronę internetową – niedługo podamy pierwsze szczegóły.