• Mieszkania oferta

Ostatnie 3 mieszkania w ofercie!

Budowa naszej inwestycji „Pod Jabłoniami” weszła w ostatnią fazę. Do zakończenia prac budowlanych pozostało nam około miesiąc. Kończymy także nabór – na dzień 3 sierpnia pozostały TYLKO 3 mieszkania!

Zakończyliśmy prace przy elewacji ścian: wschodniej, południowej i zachodniej. . Kompletne są już wszystkie instalacje wewnętrzne, wszystkie mieszkania są już także wytynkowane oraz posiadają wylewki betonowe. W chwili obecnej trwają także prace przy infrastrukturze zewnętrznej. Utwardzany jest teren pod miejsca parkingowe. Rozpoczęliśmy układnie kostki brukowej. W najbliższym czasie przewidziany jest montaż centrali wentylacyjnej na dachu budynku, natomiast w trakcie realizacji jest wyposażenie szybu windowego w urządzenia dźwigu. W garażu wielostanowiskowym została zamontowana już brama wjazdowa.

Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny zrealizujemy inwestycję zgodnie z zakładanymi terminami. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej współpracy pomiędzy Inwestorem, Generalnym Wykonawcą oraz wszystkimi Podwykonawcami poszczególnych branż.

W sprawie sprzedaży wolnych mieszkań serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Natomiast już teraz możemy zdradzić, że niebawem rozpoczniemy nabór oraz realizację II Etapu naszej inwestycji. Będziemy informować o tym za pośrednictwem naszej strony internetowej, profilu na facebooku oraz prasy lokalnej. Bądźcie czujni.