Ostatni etap budowy – prace wykończeniowe

Czas na kolejny meldunek z placu budowy. Prace wykończeniowe mają to do siebie, że bardzo dużo dzieje się wewnątrz obiektu oraz w jego otoczeniu. Nie wszystko można zobaczyć sprzed ogrodzenia placu budowy, stąd ten news wzbogacony o zdjęcia.

Zacznijmy od tego co na zewnątrz: kontynuujemy prace przy ciągach pieszych i parkingach. Kostki ciągle przybywa i to jest rozwiązane wszystkim dobrze znane, natomiast nieco inaczej niż do tej pory rozwiązujemy parking dla samochodów. Tym razem będzie to geokrata wypełniona drobnym kamieniem. Dlaczego takie rozwiązanie? Jest ono dużo lepsze pod względem przepuszczalności wody. Nawet przy obfitych opadach nie powinny tworzyć się kałuże, woda będzie spływać wgłąb, do wewnętrznych warstw, nie będzie natomiast rozlewać się po terenie. Z kolei dobre utwardzenie sprawia, że zachowane są bardzo dobre właściwości jezdne nawierzchni. Od strony zachodniej, teren garażów podziemnych został już przykryty ziemią na której część lokatorów będzie mieć usytuowane ogródki, natomiast reszta będzie zasiana trawą i tworzyć będzie część wspólną.

Wewnątrz kończymy montaż drzwi do mieszkań. Tym razem będzie to jaśniejszy odcień co widać na zdjęciu. Naszym zdaniem drzwi prezentują się naprawdę elegancko. Jesteśmy także w trakcie układania płytek na korytarzach. W części mieszkań zamontowane są już grzejniki płytowe oraz osprzęt elektryczny.  Na ostatnim etapie są już także prace związane z centralą wentylacyjną znajdującą się na dachu budynku. Instalacja prezentuje się imponująco, a zdjęcia zaprezentujemy… niebawem.

Zapraszamy oczywiście do zapoznania się z ofertą. Na ten moment pozostały nam już TYLKO 3 MIESZKANIA.