• oferta

Końcówka oferty – „Pod Jabłoniami”

Jak już wcześniej informowaliśmy, postanowiliśmy przyspieszyć budowę drugiego segmentu budynku „Pod Jabłoniami”. Powodem jest wygaśnięcie programu „Mieszkanie dla młodych”. To z kolei obliguje nas do zakończenia budowy oraz wszystkich procedur formalno-prawnych do końca 2018 roku.

Prace na placu budowy przebiegają bardzo sprawnie i nie zmieniła tego nawet niekorzystna aura panująca w ostatnich dniach. Obecnie mamy ukończone około 50% inwestycji. Kończymy murowanie ścian trzeciej kondygnacji. Budynek nabiera kształtu, co doskonale widać na zdjęciach zamieszczonych w dzienniku budowy.

 

Końcówka oferty!

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z popularności, jaką cieszy się nasza inwestycja. Mimo, iż do zakończenia budowy pozostało jeszcze kilka miesięcy – w naszej ofercie znajduje się jeszcze tylko 5 lokali mieszkalnych. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ z tygodnia na tydzień wybór jest coraz mniejszy. Odpowiemy na wszystkie pytania. Dysponujemy materiałami informacyjnymi, rzutami i wizualizacjami. Wszystko po to, aby jak najdokładniej zapoznali się Państwo z produktem końcowym. Ponadto pomagamy w załatwianiu spraw formalno-prawnych, jak również kredytowych.

Serdecznie zapraszamy!

 

oferta