Bryła budynku zamknięta. Poziom ukończenia – 75%

Dziś kolejny meldunek z placu budowy inwestycji „Pod Jabłoniami”. Zakończyliśmy właśnie bardzo ważny etap. Wykonaliśmy ostatni strop czyli konstrukcję dachu. Bryła budynku jest już zamknięta. Tym sposobem nasza inwestycja jest już ukończona w około 75%. Jeśli chodzi o prace wewnątrz obiektu, to gotowe są już wszystkie ściany działowe mieszkań na parterze i pierwszym piętrze. W najbliższych dniach rozpoczniemy prace na drugim piętrze, a następnie sukcesywnie kolejne kondygnacje. Równolegle prowadzimy prace związane z montażem instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Jeszcze raz przypominamy, że wciąż można ubiegać o dofinansowanie do mieszkania z programu „Mieszkanie dla młodych”. Została jednak już tylko i wyłącznie pula środków na rok 2018 czyli ostatni rok istnienia programu. Banki cały czas przyjmują wnioski, ale jest ich bardzo dużo, dlatego należy spodziewać się, że w niedługim czasie i ta część środków zostanie wstrzymana. Czas gra tu bardzo ważną rolę.

Z kolei w naszej ofercie wciąż posiadamy jeszcze wolne mieszkania. Wraz z postępami na placu budowy wolnych mieszkań jednak sukcesywnie ubywa. Wszelkich informacji udzielamy zarówno drogą mailową jak i telefoniczną, ale zapraszamy również do naszego biura gdzie do Państwa dyspozycji przygotowane są wizualizacje 3D wszystkich oferowanych przez nas mieszkań, a także materiały dotyczące między innymi dźwigu windowego oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej prezentujemy aktualne zdjęcia obrazujące opisane wyżej postępy w budowie, a także widok z dachu budynku, który zastaliśmy o poranku.