• nad stawkiem invest

20 lat działalności w Tarnowie!

20 lat działalności w Tarnowie!

 

Rok 2018 jest dla naszej firmy rokiem jubileuszowym. Przeżywamy bowiem  jubileusz 20 lat działalności w branży budownictwa mieszkaniowego na tarnowskim rynku. Wiele się przez ten czas zmieniło, jak choćby charakter formalny naszej firmy. Niezmienna pozostaje jednak chęć tworzenia produktu, który spełni wymagania jak największej grupy naszych klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług.

20 lat działalności w TarnnowieFot.1 Uroczyste rozpoczęcie pierwszej inwestycji przy ulicy Dwernickiego (autor: Paweł Topolski)

 

Naszą działalność zaczynaliśmy jako Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nad Stawkiem”. 20 lat temu pojęcie „deweloper” było w Polsce jeszcze mało popularne, a rynek mieszkaniowy był zdominowany przez spółdzielnie mieszkaniowe. Tak zaczynaliśmy również i my. Wiele osób pyta nas skąd wzięła się nazwa „Nad Stawkiem”. Pierwszą naszą inwestycją był budynek wielorodzinny przy ulicy  Dwernickiego 20. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się staw „Kantoria” – położony tuż obok obecnego aquaparku i stadionu klubu „Błękitni” Tarnów. Po drugiej stronie akwenu zaczęliśmy wznosić nasz pierwszy budynek, który wyglądał jakby stał właśnie nad wspomnianym stawem. W ten sposób pojawiła się propozycja nazwy „Nad Stawkiem”, która szybko przyjęła się i funkcjonuje na rynku do dziś.

20 lat działalności w TarnnowieFot. 2 Staw „Kantoria” z naszym pierwszym osiedlem w tle

 

Budynek, a jak się później okazało – trzy budynki przy ulicy Dwernickiego, były olbrzymim skokiem jeśli chodzi o technologię i jakość mieszkań w Tarnowie. Zarówno bryła jak i kolorystyka obiektów wyróżniała się na tle dominującej „wielkiej płyty”. W ofercie pojawiły się mieszkania dwupoziomowe. Osiedle zostało ogrodzone, posiadało wewnętrzne miejsca postojowe, a w budynku nr 3 także garaże podziemne. O dużej wadze przedsięwzięcia świadczy również fakt, że podczas uroczystego wmurowania „kamienia węgielnego” obecny był ówczesny Prezydent Miasta Tarnowa Pan Roman Ciepiela.

20 lat działalności w TarnnowieFot. 3 Osiedle przy ulicy Dwernickiego

 

Kolejne lata to czas sporych przemian w naszym kraju, które dosięgły także branżę budowlaną. Spółdzielnie mieszkaniowe zaczęły być coraz mocniej wypierane przez deweloperów. Chcąc kontynuować rozwój również Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nad Stawkiem” musiała przekształcić się w firmę deweloperską. Rynek mieszkaniowy przeżywał prawdziwy rozkwit. Wraz z nim rosły oczekiwania przyszłych właścicieli.

Tarnowski rynek mieszkaniowy dzisiaj

 

Dziś na rynku panuje spora konkurencja. Przysłowiowy tort trzeba dzielić na coraz więcej kawałków. Aby zachować stałe zainteresowanie klientów należy swoje atuty prezentować na wielu płaszczyznach. Bardzo ważnym medium reklamowym stał się Internet, który 20 lat temu w takiej formie w ogóle nie istniał. My również staramy się rozwijać w dziedzinie marketingu. To właśnie dla Państwa powstała strona internetowa, profile w mediach społecznościowych. Z chęcią prezentujemy fotograficzny dziennik budowy czy materiały video.

20 lat działalności w TarnnowieFot. 4 Osiedle szeregowe przy ulicy Krzyskiej

 

To wszystko jest bardzo ważne. Mamy jednak jeden atut, który stawia nas w gronie ścisłych liderów tarnowskiego rynku mieszkaniowego. Jest nim DOŚWIADCZENIE. Przez 20 lat działalności poznaliśmy wszystkie jej aspekty. Dzięki współpracy z wieloma projektantami oraz wykonawcami doskonale wiemy gdzie szukać jakości. Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. Dla nas każdy dzień jest kolejną lekcją. 20 lat działalności pozwoliło nam nie tylko na olbrzymi rozwój, ale także na zbudowanie marki oraz zyskanie zaufania naszych klientów. Cieszymy się, że tak chętnie wybierają Państwo właśnie naszą ofertę i mamy nadzieję, że przy okazji kolejnego jubileuszu będziemy mogli się pochwalić kolejnymi udanymi inwestycjami.